4456B2F4-E9DC-478F-85FA-A8AA59CCC1B5.JPG

נעים מאד מאד להכיר, אני ליהי, אני מעצבת פנים ואדריכלות.

את התואר שלי סיימתי בהצלחה לפני כשנה במכללת שנקר.

זמן קצר אחרי פתחתי את הבוטיק שלי.

בעצם תמיד הייתה לי משיכה לכל דבר שקשור בעיסוק של כפות הידיים, בכל ידע שהייתי בו בכל טיול מסביב לעולם. תמיד חיפשתי דבר אחד. איך הידיים שלי נכנסו לכל הסיפור.

היום אני כל כך נרגשת להציג בפניכם את הפנים של הידיים שלי. תוצר טהור שאני עובדת עליו זמן רב במשך כל יום - שנקרא Lu.

לי תמיד מרגיש שכשאת עושה משהו שמתחיל בלב הוא תמיד יהיה עם סיומת טובה. 

במהלך השנה האחרונה חיפשתי את עצמי לא מעט ובעיקר שאלתי שאלה, מה עושה לי מרגש. אחרי ההקמה של הדבר הקסום הזה, הרגשתי שמצאתי את מה שכיבכול חיפשתי. 

וזה אולי הדבר המרגש ביותר שקרה לי בכל חיי.

אז תרשו לי לשתף אתכן בדבר הקסום הזה.

עיצוב הפנים בשבילי או קיבוץ של אינסוף אנרגיות ותחושות המרוכזות אל תוך חלל אחד. לפני שחשבתי על עיצוב כעיצוב, נתתי לתחושות שלי לקחת אותי לטיול. שם גיליתי את התשוקה האמתית שלי לעולם הזה שנקרא עיצוב פנים ואדריכלות.

יש כל כך הרבה אפשרויות של סידור החלל לכדי ההגדרה של "חדר שינה, סלון, מטבח" עד כדי כך שבכל פוזיציה שונה בה נמקם נחתוך ונשבור את החלל, יקרו דברים שונים, התחושות יהיו שונות, כך גם האנרגיות, כך גם ההתנהגות שלנו, ולבסוף והחשוב מכל, כך גם הרגשות שלנו. אני יכולה להעיד על עצמי שאני אדם מאד רגיש, מילדות.

וזו אולי הסיבה העיקרית שבזכותה נמשכתי לעולם המרתק הזה, שמשלב בתוכו את כל החושים יחד, ומתאר את עולם החומריות יחד עם הרוחניות.

היופי הוא, שכל אחד יכול לקחת אתת זה למקום שלו, ובזכות העיצוב נוכל ללמוד הרבה על האדם שנוכח מולנו. מעין קריאה שלו ללא מילים.

E3D9026D-05EF-48FE-BF34-270C77044891.JPG
IMG_4349 2.JPG

מתחשק לכן לדבר עיצוב? לשמוע עיצוב? או לקבל חוות דעת על החלל שלכן?

למעט הבוטיק הקסום שלי, בוא תוכלו למצוא דברים שירגשו לכן את החלל. ניתן ליצור איתי קשר לכל נושא בתחום עיצוב הפנים. אשאיר לכן את הפרטים שלי ותרגישו חופשי לכתוב לדבר להתייעץ על העולם המופלא הזה.

נוכל לייצר עולם כזה גם יחד.

תוכלי לקבוע שיחת/ פגישת יעוץ אחזור אלייך בהקדם בשמחה!

contactus@lu-la-boheme-botique